Productinformatie
Specificaties tot vragen-
Omschrijving
-
Omschrijving
De boren in de MINI DRYGRES set zijn aanbevolen voor het boren van alle soorten tegels en andere wand- of vloermaterialen zoals marmer en graniet.
Voor de boren in de MINI DRYGRES set heeft RUBI een vacuüm gesoldeerde technologie gebruikt, die de weerstand tegen temperatuur en wrijving verhoogt, om zo de levensduur van de diamantboor te verhogen.
De MINI DRYGRES borenset met diameters 6-12 mm is perfect voor het installeren van badkameraccessoires.
De MINI DRYGRES borenset is gemaakt om droog mee te boren en kan worden gebruikt via M14 draadverbinding op een slijpmachine of door middel van een booradapter (ref. 05976) op een boormachine.
De gemiddelde levensduur van de MINI DRYGRES boren (6-12 mm) is 15 tot 25 gaten.
De gemiddelde levensduur van de boren is altijd afhankelijk van het soort materiaal, de dikte, een goede koeling en de toepassing.
De boordiepte van DRYGRES boren is 36 mm.
De diameters van 6, 8, 10 en 12 mm van de MINI DRYGRES set bevatten wax binnen. Dit wax smelt tijdens het boren en dit bevordert de koeling en de afvoer van boorresten bij de boorkop. Als de wax op is dan kan de boor gewoon gebruikt worden. Alleen slijtage aan het diamant op de boorkop kan bepalen wanneer de boor versleten is.
Het boren in de MINI DRYGRES kit bevatten wax binnen. Dit was smelt tijdens het gebruik van de boor en vergemakkelijkt koeling en de evacuatie van het boren blijft. Voordat u verder boren moeten we ervoor zorgen binnen de boor dat er geen keramische resten worden achtergelaten in de gestolde was.
De maximumsnelheid voor het gebruik van DRYGRES diamantboren is 14.000 rpm
Voor een betere afwerking en langere duur van de boor, is het belangrijk om de geadviseerde rotatiesnelheid aan te houden en om met de boor een draaiende beweging te maken tijdens het boren.Kenmerken
- Diamantboren voor porseleinen tegels, geglazuurde tegels, natuursteen en andere keramiek.
- Ze kunnen zowel op een haakse slijper of boormachine zonder klopstand gebruikt worden (met behulp van de meegeleverde adapter).
- De kit bestaat uit:
- Boor Ø 6, 8, 10 en 12 mm.
- Booradapter.
- Koffer.
-
Specificaties
-
- Artikelnummer
0335.00190
- Merk
- Afname per
1 stuk
-
EAN
8413797509380
-
leverancierartikelnr
50938
Bekijk alle specificaties -
-
Downloads
-
Bekijk alle downloads
onze garanties & service
-
Toch niet tevreden? Geen probleem. Je hebt 14 dagen de tijd om te annuleren.
-
Ben je niet helemaal zeker van je aankoop? Geen probleem. Je kunt het bijna altijd retourneren.
-
Kun je iets niet vinden? Laat het ons dan weten via klantenservice@gyzs.nl.
-
Je kunt zelf kiezen hoe je wilt betalen. Met iDeal en bankoverschrijving betaal je altijd gratis.
-
Veelgestelde vragen 0
-
Heb jij een vraag?
Er zijn nog geen vragen gesteld over de Rubi 4-delige diamantborenset voor droogboren incl. adapter - 6-8-10-12mm. Je kan hiernaast (als je ingelogd bent) makkelijk een vraag stellen. Dan zorgen wij voor een snelle reactie.
Stel Je Eigen Vraag
(Eerst Even Inloggen)Inloggen
Registreer als klantWat Klanten Zeggen
Nog geen beoordelingen geplaatst
Er zijn nog geen beoordelingen over de Rubi 4-delige diamantborenset voor droogboren incl. adapter - 6-8-10-12mm geplaatst. Je kunt hiernaast jouw ervaring delen door een beoordeling te plaatsen. Daarmee help je een volgende koper! En maak je zelf kans op een waardebon.